Strona główna
 
Quick search
Main page
Forum -> Konkurs Fotograficzny KFA & MHK - ZAKOŃCZONY -> Kilka słów o sponsorze - opis firmy MHK
Pages (1)
2007-11-04 17:40:22
Subject: Kilka słów o sponsorze - opis firmy MHK
jamar

 
ADMINISTRATOR

Galerie:
Akwa 1 200L
Akwa ro¶linne 2 640L

Number of posts: 4534
Sk±d: Kielce
Joined us: 2005-01-16
Firma "MHK" powstała w 1994 roku. Założona została przez 3 studentów, których pasj± były zwierzęta.
W pierwszych latach działalno¶ci wiod±cymi tematami było projektowanie i bilansowanie karm dla zwierz±t poł±czone z ich wytwarzaniem. W 3 roku istnienia "MHK" przekształciła się w mał± hurtownię zoologiczn±, natomiast od około 10 lat specjalizuje się w wytwarzaniu artykułów akwarystycznych.
Głównymi produktami s± wkłady filtracyjne, podłoża do akwariów i terrariów, naturalne kamienie i korzenie, nawozy dla ro¶lin, systemy nawożenia CO2, odczynniki akwarystyczne, testy do wody, ozdoby. Produkty "MHK" z serii "FILTUS" i "TERRUN" s± znane i cenione w Polsce oraz w wielu innych krajach.
Jako wiod±cy polski producent w branży akwarystycznej jeste¶my obecni na wszystkich ważniejszych imprezach akwarystycznych i zoologicznych w kraju jak i za granica.
Brali¶my udział między innymi w :
• Międzynarodowych Targach zoologicznych PET FAIR 2003, 2005 i 2007. W roku 2005 otrzymali¶my nagrodę za Najlepsze stoisko a w 2007 wyróżnienie za produkt Ammocer.• Międzynarodowych Targach Zoologicznych InterZoo 2006 w Norymberdze.
• Międzynarodowych targach ZOO-Botanica 2006 i 2007 we Wrocławiu, gdzie byli¶my głównym sponsorem wystawy Wrocławskiego Towarzystwa Akwarystycznego.
W Maju 2007 roku na Międzynarodowych Targach Zoologicznych PET FAIR 2007 w Łodzi zaprezentowali¶my nowa serię profesjonalnych wkładów filtracyjnych FILTUS GOLD. W jej skład wchodz± następuj±ce produkty:
• Ammocer – ceramiczne kulki do filtracji biologicznej pozwalaj±ce na całkowity rozkład azoty w zbiorniku (nitryfikacja i denitryfikacja). Wkład nagrodzony przez Jury Targów Pet Fair 2007.• Biocer – ceramiczne bio - ringi o niezwykle dużej porowato¶ci 1200m2 / L• Perloballs – wata perlonowa do filtracji mechanicznej w innowacyjne formie kulek, pozwalaj±ca na dopasowanie wkładu filtracyjnego do każdego rodzaju filtra.• Zeomaxi – zeolit pochodzenia naturalnego, specjalnie wyselekcjonowany, o dużych zdolno¶ciach pochłaniania azotanów i fosforanów.• Carbomax – węgiel aktywny do akwarium w formie wysokoporowatego granulatu o frakcji 2-3mm i liczbie jodowej przekraczaj±cej 1000mg/gPonadto aktywnie współpracujemy i wspieramy stowarzyszenia akwarystyczne i inne formy aktywno¶ci maj±ce na celu popularyzowanie akwarystyki i terrarystyki.
--
pzdr
jamar
[url=http://tiny.pl/cm1bp[/url]
Wagi elektroniczne
Strony Internetowe Kielce
Wagi
up male  

Pages (1)
 
Jump to forum:

Logowanie
Login hasło
Zapamiętaj te ustawienia i od tej pory loguj mnie automatycznie (przy pomocy "cookies").
Zaloguj używaj±c SSL

Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć !

© 2005 Kieleckie Forum Akwarystyczne - KFA. Wszelkie prawa zastrzeżone.


Strona wygenerowana po raz: 32724345
w tym 28940196 razy przez niezalogowanych użytkowników
0.018 | forum engine by Andrzej Sobczyk
Kasy Fiskalne Kielce | Drukarki Fiskalne Kielce | Wagi Sklepowe Kielce
Menu podręczne
  Strona główna
  Forum