Strona główna
Google
 
Menu

Artykuły
Regulamin Forum
Galeria KFA
Filmy
Newsy
Pliki
Linki
C Z A T
FORUM
Rekomenduj nas
Kontakt
Logowanie
Książka skarg i zażaleń
Logowanie
Loguj automatycznie
Loguj z SSL

Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć!
Zrób to sam...
 Bimbrowni ...
Bimbrownia (akspider)
Tło do akwa (akspider)
Dyfuzor CO2 (majster)
Dyfuzor CO2 XXL (Tycoon)
Pokrywa (klonczerwony)
Tło zewnętrzne z kamieni (Skowron)
Przeróbka filtra Fan Mini (Bogdan)
Zestaw CO2(Skowron)
Nasze akwaria
Nasze akwaria
Filmy
Krewetki PeZeTa
200L by Jamar
Pielęgnice Tomka
Akwarium Skowrona
Akwarium KwaQ

Na forum...
[s] kryptokoryny
(K) Mini Pelia
Oddam roślinki
(s) helenki
Jak przechować p...
Kupię ziemiojady
Krewetki
Oddam roślinki N...
Potrzebne roślin...
Potrzebne roślin...
(K) Kupię P.Rami...
( O, S , Z ) - O...
Zamienię
Roślinki dla dzi...
[S] Książka Wiel...
Internetowe sklepy / sprzedawcy
W tym dziale będziemy proszę zamieszczać uwagi i opinie dotyczące internetowych sklepów oraz sprzedawców - allegro, ebay i inne
Archiwalne
Konkurs na logo KFA
Konkurs Fotograficzny KFA Zakończony
Info o konkursie
Regulamin
MHK - Sponsor nagród
Zdjęcia konkursowe
Artykuły > Imprezy, spotkania i inne reportaże > Zoofestiwal i Mistrzostwa Dyskowców w Krakowie 6-8.06.2008 - fotorelacja Novej

Zoofestiwal i Mistrzostwa Dyskowców w Krakowie 6-8.06.2008 - fotorelacja Novej

W ostatni weekend (06-08.06.2008) odbył się Zoofestiwal w Krakowie połączony z wystawą akwarystyczną, prelekcjami i imprezami towarzyszącymi.

Na hali ekspozycyjnej o powierzchni ponad 3000 m2 licznie przybyli zwiedzający, a wśród nich delegacja w zielonych koszulkach KFA w składzie: Jamar, Kwaqu, Siwy, Fajfer i Nova.

Podczas imprezy mieliśmy możliwość zobaczenia wielu aranżacji akwarystycznych, podziwiania wspaniałych konkursowych okazów dyskowców oraz wysłuchania interesujących prelekcji Jakuba Barabasza i Heiko Blehera (Kwaqu zasnął na Bleherze, czego niestety nie pokażemy, bo usunął zdjęcie, które zrobiliśmy mu podczas snu :P). Wykład był oczywiście bardzo ciekawy i niewiadomo dlaczego Kwaqu odpłynął ;) No, cóż zdarza się… szkoda, że nie jest Wam dane tego zobaczyć jak Kwqu kima.

Niezły był też ubaw , kiedy poszliśmy się posilić. Ojjjj.....kebaby były ostre jak z piekła :) Kwaqu ziajał niczym smok wawelski...no, ale w końcu byliśmy w Krakowie....... :)

Kolejną „atrakcją” naszego pobytu w Krakowie było spotkanie integracyjne w Klubie „Łubu-Dubu”, gdzie nasza kielecka ekipa została obdarowana akwarystycznymi upominkami od Organizatorów.
W klubie w miłej atmosferze wypiliśmy kilka darmowych piwek z kolegami i koleżankami z KM (Klub Malawi - http://www.klub-malawi.pl) oraz ŁSiAT (Łódzkie Stowarzyszenie Akwarystów i terrorystów - http://www.akwarysci.com)

Wyjazd był bardzo sympatyczny i nie pozostaje nam nic innego jak czekać na kolejną taką imprezę jednoczącą fanów akwarystyki…no i zaprosić Was wszystkich forumowiczów do zapoznania się z fotorelacją z Krakowa :)

--
Wasza
NOVApowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększenie

komentarz[3] |

© 2005 Kieleckie Forum Akwarystyczne - KFA. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona wygenerowana po raz: 2688324
w tym 2610415 razy przez niezalogowanych użytkowników
0.024 | 17:01:06 | powered by jPORTAL 2
improved by _A_

Polityka cookies
Kasy Fiskalne Kielce | Drukarki Fiskalne Kielce | Wagi Sklepowe Kielce
Menu podręczne
  Strona główna
  Forum