Strona główna
Google
 
Menu

Artykuły
Regulamin Forum
Galeria KFA
Filmy
Newsy
Pliki
Linki
C Z A T
FORUM
Rekomenduj nas
Kontakt
Logowanie
Książka skarg i zażaleń
Logowanie
Loguj automatycznie
Loguj z SSL

Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć!
Zrób to sam...
 Bimbrowni ...
Bimbrownia (akspider)
Tło do akwa (akspider)
Dyfuzor CO2 (majster)
Dyfuzor CO2 XXL (Tycoon)
Pokrywa (klonczerwony)
Tło zewnętrzne z kamieni (Skowron)
Przeróbka filtra Fan Mini (Bogdan)
Zestaw CO2(Skowron)
Nasze akwaria
Nasze akwaria
Filmy
Krewetki PeZeTa
200L by Jamar
Pielęgnice Tomka
Akwarium Skowrona
Akwarium KwaQ

Na forum...
(S) Akwa 60x30x30
Oddam żółtaczka
(S) Skała do akw...
(O) Zbrojniki
(K)Kupię belkę l...
S Placidochromis...
S Otopharynx Tet...
Microsoria, bolb...
Sprzedam zestaw ...
Oddam kilka rybek
fotowoltaika, pi...
(O) Oddam salwinię
Sprzedam/zamieni...
Oddam gupiki
sprzedam zestaw ...
Internetowe sklepy / sprzedawcy
W tym dziale będziemy proszę zamieszczać uwagi i opinie dotyczące internetowych sklepów oraz sprzedawców - allegro, ebay i inne
Archiwalne
Konkurs na logo KFA
Konkurs Fotograficzny KFA Zakończony
Info o konkursie
Regulamin
MHK - Sponsor nagród
Zdjęcia konkursowe
Artykuły > Imprezy, spotkania i inne reportaże > Zoofestiwal i Mistrzostwa Dyskowców w Krakowie 6-8.06.2008 - fotorelacja Novej

Zoofestiwal i Mistrzostwa Dyskowców w Krakowie 6-8.06.2008 - fotorelacja Novej

W ostatni weekend (06-08.06.2008) odbył się Zoofestiwal w Krakowie połączony z wystawą akwarystyczną, prelekcjami i imprezami towarzyszącymi.

Na hali ekspozycyjnej o powierzchni ponad 3000 m2 licznie przybyli zwiedzający, a wśród nich delegacja w zielonych koszulkach KFA w składzie: Jamar, Kwaqu, Siwy, Fajfer i Nova.

Podczas imprezy mieliśmy możliwość zobaczenia wielu aranżacji akwarystycznych, podziwiania wspaniałych konkursowych okazów dyskowców oraz wysłuchania interesujących prelekcji Jakuba Barabasza i Heiko Blehera (Kwaqu zasnął na Bleherze, czego niestety nie pokażemy, bo usunął zdjęcie, które zrobiliśmy mu podczas snu :P). Wykład był oczywiście bardzo ciekawy i niewiadomo dlaczego Kwaqu odpłynął ;) No, cóż zdarza się… szkoda, że nie jest Wam dane tego zobaczyć jak Kwqu kima.

Niezły był też ubaw , kiedy poszliśmy się posilić. Ojjjj.....kebaby były ostre jak z piekła :) Kwaqu ziajał niczym smok wawelski...no, ale w końcu byliśmy w Krakowie....... :)

Kolejną „atrakcją” naszego pobytu w Krakowie było spotkanie integracyjne w Klubie „Łubu-Dubu”, gdzie nasza kielecka ekipa została obdarowana akwarystycznymi upominkami od Organizatorów.
W klubie w miłej atmosferze wypiliśmy kilka darmowych piwek z kolegami i koleżankami z KM (Klub Malawi - http://www.klub-malawi.pl) oraz ŁSiAT (Łódzkie Stowarzyszenie Akwarystów i terrorystów - http://www.akwarysci.com)

Wyjazd był bardzo sympatyczny i nie pozostaje nam nic innego jak czekać na kolejną taką imprezę jednoczącą fanów akwarystyki…no i zaprosić Was wszystkich forumowiczów do zapoznania się z fotorelacją z Krakowa :)

--
Wasza
NOVApowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększenie

komentarz[3] |

© 2005 Kieleckie Forum Akwarystyczne - KFA. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona wygenerowana po raz: 2429976
w tym 2352331 razy przez niezalogowanych użytkowników
0.024 | 17:58:50 | powered by jPORTAL 2
improved by _A_

Polityka cookies
Kasy Fiskalne Kielce | Drukarki Fiskalne Kielce | Wagi Sklepowe Kielce
Menu podręczne
  Strona główna
  Forum