:: Wystawa i sympozjum akwarystyki w Łodzi - opisuje Klonczerwony
Artykuł dodany przez: jamar (2007-07-10 17:33:53)Wystawa i sympozjum akwarystyki w Łodzi - opisuje Klonczerwony.


Dalsza cześć relacji z wystawy akwarystyki w Łodzi.

Po pracowitej nocy w Manufakturze wróciliśmy do hotelu gdzie mimo zmęczenia nie poszliśmy od razu spać. Jak widać na zdjęciu, w dobrych nastrojach siedzieliśmy do późnego ranka.
powiększenie

Po kilku godzinach snu, część z nas pojechała na targi. Ja niestety musiałem odespać ciężką noc i obudziłem się dopiero po ich powrocie.powiększenie

Następnie ubrani w zielone koszulki z logo KFA, pojechaliśmy do Manufaktury.
Tłumy ludzi z zainteresowaniem oglądali nasze akwaria, robili zdjęcia i zadawali nam pytania związane z akwarystyką i naszymi baniaczkami.


powiększeniepowiększeniepowiększeniepowiększenie

Po południu przyjechała kolejna część naszych forumowiczów: DjM, Bambus, Artix i Bogdan.


powiększenie

Mieliśmy okazję poznać ludzi z całej Polski z „branży” akwarystycznej i wymienić się doświadczeniami.
Wszystkie zbiorniki prezentowały się ciekawie i było, co oglądać.
Niestety przez niedociągnięcia ze strony organizatorów imprezy spowodowały, że dwa bardzo ciekawe akwaria PKMD z paletkami stały tylko do piątku wieczór.

Kilka razy w czasie naszego pobytu w Łodzi jeździliśmy na targi gdzie można było bezpośrednio porozmawiać z przedstawicielami wiodących firm akwarystycznych i zobaczyć ich nowe produkty.


powiększeniepowiększeniepowiększenie

W sobotę od rana zorganizowane były bardzo ciekawe wykłady o tematyce akwarystycznej, prowadzone przez osoby ze świata akwarystyki. Bardzo interesujący był wykład znanego podróżnika i odkrywcy nowych gatunków ryb, dr Heiko Blehera, jest to światowej klasy sława akwarystyczna.
Korzystając z okazji część z nas zrobiła sobie z nim zdjęcie.
W przerwach między wykładami panowała bardzo przyjemna atmosfera, przedstawiciele firm rozdawali gadżety przydatne akwarystom, można się było napić darmowego piwka i porozmawiać bezpośrednio z przedstawicielami firm akwarystycznych.


powiększenie

Tego dnia przyjechali kolejni KFA - Forumowicze, min: Siwy i Chomik z rodzinami, nasze forumowiczki: Annie i Gosia ( Nova ).
Pod koniec wykładów zorganizowana była licytacja, na której można było często za symboliczne pieniądze kupić ciekawe akcesoria akwarystyczne.
Po całym dniu edukowania, wszyscy udali się na zaplanowaną przez organizatorów integrację. Gdy już zasiedliśmy za stołem dojechał do nas Wicek CK i już w komplecie, integrowaliśmy się z akwarystami z całej Polski. Jak widać na zdjęciach impreza była bardzo udana.


powiększeniepowiększenie

Niestety co dobre szybko się kończy i w niedziele wieczorem musieliśmy „popsuć” nasze akwaria. Spakowaliśmy nasze rośliny, ryby i sprzęt i wróciliśmy do domu.
Nasz pierwszy wyjazd uważam za bardzo udany i na pewno nie ostatni.adres tego artykułu: http://www.kfa.org.pl/articles.php?id=138